13

تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره»

  • کد خبر : 1195
  • 20 مهر 1401 - 10:14
تمدید مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره»
مهلت ارائه آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی‌هنری فرفره، با توجه به استقبال و تقاضای علاقه‌مندان، تا 29آبان1401 مصادف با روز جهانی کودک تمدید شد.

به گزارش جشنواره فرهنگی هنری فرفره، سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره فرهنگی‌هنری فرفره، بیان کرد: درپی تقاضای علاقه‌مندان و استقبال از این رویداد فرهنگی‌هنری که در دو بخش نقاشی و داستان‌کوتاه برگزار می‌شود و همچنین تماس‌های شفاهی و مکتوب برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاست‌گذاری جشنواره «فرفره» با تمدید مهلت ثبت‌نام تا 29آبان1401 همزمان با روز جهانی کودک موافقت کرد.

او ادامه داد: علاوه بر موارد ذکر شده، با توجه به اینکه این جشنواره به صورت ملی برگزار می‌شود، اطلاع‌رسانی‌ به مناطق مختلف کشور با فاصله از شهرهای بزرگ اتفاق می‌افتد، به همین دلیل شورای سیاست‌گذاری جشنواره «فرفره» اقدام به تمدید مهلت ارسال آثار کرد تا هماهنگی و برابری بیشتری برای تمام کودکان و نوجوانان کشور فراهم شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره فرهنگی‌هنری فرفره، با اشاره به اینکه بازگشایی مدارس و حضوری شدن کلاس‌ها فرصت مناسبی فراهم آورد تا کودکان و نوجوانان از برگزاری این رویداد مطلع شوند گفت: اکنون کودکان و نوجوانان 3 تا 18 سال می‌توانند با همراهی مربیان خود آثارشان را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

رئیس‌کل باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران در ادامه تصریح کرد: امید است دومین جشنواره فرهنگی‌هنری «فرفره» که با محوریت موضوعی «کودکان و مقابله با مخاطره‌ها و بحران‌ها» و با حمایت و همکاری باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و دیگر موسسات و انجمن‌های فرهنگی و اقتصادی برگزار می‌شود، راهی باشد برای توجه و اثرگذاری بیشتر برای آمادگی در مقابله با بحران‌ها و مخاطرات.

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان در پایان گفت: از تمامی خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان در هر سطح و حرفه‌ای دعوت می‌شود تا در این جشنواره شرکت کنند و آثارشان در دو بخش نقاشی و داستان کوتاه با موضوع محوری «مخاطره‌ها و بحران‌ها» را برای دبیرخانه این رویداد ارسال کنند.

به گزارش روابط‌عمومی جشنواره فرفره، موضوعات و محورهای این دوره جشنواره شامل: آمادگی در برابر بلایای طبیعی: سیل، زلزله و…، آمادگی در بحران و بلایای انسان ساخت: تصادفات، جنگ و فروریختن ساختمان‌ها و…، آمادگی در بحران‌های سلامتی: همه گیری کووید 19(کرونا)، آبله، وبا، آنفولانزا…، آمادگی در بحران تغییرات اقلیمی: خشکسالی، پدیده گرد و غبار، گرمایش زمین، کم آبی… می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از میان این موارد موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی WWW.CAPF.IR بارگذاری و ارسال کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر ‌می‌توانید با دبیرخانه به شماره 02188356120 تماس بگیرید.

این جشنواره توسط باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو_ایران و ماهنامه «قلک» و با همکاری «دپارتمان علم و فناوری» و کمیته ارتباطات بحران و ریسک باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو ایران، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و رادیو بحران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

لینک کوتاه : https://capf.ir/?p=1195

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
برچسب ها